O Firmie

Firma nasza powstała w 2001 roku i błyskawicznie się rozwija. Od początku działalności zajmujemy się sztuką łączenia aluminium ze szkłem. Zakres naszej działalności obejmuje projektowanie, produkcję oraz montaż konstrukcji aluminiowo-szklanych, jak również szeroką gamę systemów uzupełniających. Stosowanie sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań systemów takich firm jak Reynaers, Aluprof, Aliplast, czy Ponzio pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu. Kompleksowym uzupełnieniem są wewnętrzne przeszklenia czy tez okładziny elewacyjne.


W wyniku realizacji projektu w ramach działania 1.2."Wsparcie rozwoju MSP" Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013  współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wprowadzone zostały nowe produkty i usługi. Rozpoczęliśmy produkcję elementów niestandardowych fasad oraz aluminiowej stolarki otworowej w standardowym typoszeregu z niespotykaną dokładnością obróbki do 0,1 mm. Wprowadziliśmy również nową usługę - montaż fasad według opracowanego przez naszą firmę nowatorskiego i autorskiego systemu.


ALUCRAFT z powodzeniem działa na terenie Polski, ale dzięki szerokim kontaktom oraz dobrymi referencjami jest również stale obecny na rynkach europejskich, zwłaszcza na terenie Belgii. Własne, profesjonalne grupy montażowe czynią z nas niezależnego i elastycznego partnera. Z kolei nasza wykwalifikowana kadra nadzorująca posiada doświadczenie w realizacjach budowlanych na rynku krajowym oraz zagranicznym. Wszystkie wyroby cechują się doskonałą jakością i niezawodnością oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty wymagane zarówno w Polsce, jak i u naszych zagranicznych partnerów.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
ALUCRAFT SP. Z O.O. realizuje projekt w ramach działania 1.2."Wsparcie rozwoju MSP" Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013
współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ WIELKOPOLSKI

Projekt i realizacja: OGICOM